هتل جمیرا زعبیل سرای دبی

هتل جمیرا زعبیل سرای دبی یکی از لوکس ترین هتل های 5 ستاره شهر دبی می باشد که در قسمت غربی جمیرا پالم واقع شده است. این هتل تا ساحل تنها 3 دقیقه فاصله دارد. هتل جمیرا زعبیل سرای دبی در 6 طبقه و دارای 405 اتاق می باشد که اتاق ها به شیوه عثمانی طراحی شده اند. از امکانات اتاق ها برای توریست های تور دبی می توان به مبلمان شیک ، تخت خواب های بزرگ ، تلویزیون صفحه تخت ، یخچال و .... اشاره کرد.  در ضمن همه اتاق ها دارای بالکن اختصاصی می باشند که چشم اندازی زیبا به سمت خلیج فارس را دارند.  همچنین هتل جمیرا زعبیل سرای دبی دارای 10 رستوران می باشد که توریست های تور دبی می توانند انواع غذاهای بین المللی ، اروپایی و .... را در این رستوران ها سفارش داده و سرو کند. 

 امکانات رفاهی هتل جمیرا زعبیل سرای دبی :

از امکانات رفاهی که هتل برای گردشگران تور دبی در نظر گرفته است می توان به استخر ، زمین تنیس ، اتاق ماساژ ، حمام سنتی به شیوه عثمانی ، سالن تناسب اندام و .... اشاره کرد. 

خدمات هتل جمیرا زعبیل سرای دبی :

پارکینگ رایگان ، خدمات نگهداری از کودک ، ترانسفر فرودگاهی و .....

 

 

 

 جهت رزرو و خرید تور دبی و اطمینان حاصل کردناز بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

 

 


هتل متروپولیتن پالاس دبی

هتل متروپولیتن پالاس دبی یکی از هتل های 5 ستاره شهر دبی می باشد که در خیابان المکتوم واقع شده است. این هتل زیبا در سال 2009 میلادی برای گردشگران تور دبی بنا گردیده است و تا بازار طلا با ماشین تنها 5 دقیقه فاصله دارد. هتل متروپولیتن پالاس دبی تا فرودگاه بین المللی تنها 15 دقیقه فاصله دارد. 

امکانات هتل متروپولیتن پالاس دبی :

هتل متروپولیتن پالاس دبی دارای 212 اتاق می باشد که همه اتاق ها با دکوراسیون خاصی و به سبک عربی و شرقی طراحی شده اند. از امکانات اتاق ها می توان به تلویزیون ، یخچال ، مبلمان لوکس ، تخت خواب های بزرگ و .... اشاره کرد. این هتل دارای 4 رستوران می باشد که انواع غذاهای عربی و بین المللی در این رستوران ها برای توریست های تور دبی طبخ می شود. از امکانات رفاهی هتل می توان به اتاق ماساژ ، استخرروباز ، سونا و .... برای گردشگران تور دبی اشاره کرد. همچنین هتل دارای پارکینگ رایگان می باشد. 

 

 

 

 جهت رزرو و خرید تور دبی و اطمینان حاصل کردناز بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

هتل کنراد دبی

هتل کنراد دبی یکی از هتل های 5 ستاره و لوکس می باشد که در منطقه تجاری و فروشگاهی شهر دبی واقع شده است. هتل کنراد دبی در سال 2013 برای توریست های تور دبی افتتاح گردیده است. در ضمن این هتل تا فرودگاه بین المللی دبی تنها 20 دقیقه فاصله دارد. هتل کنراد دبی به دلیل نزدیکی به مراکز تجاری از موقعیت مکانی خوبی برخوردار است و می تواند بهترین انتخاب برای توریست های تور دبی باشد. 

 امکانات هتل کنراد دبی :

هتل کنراد دبی در مجموع 555 اتاق را دارا می باشد که همه اتاق ها لوکس بوده و با دکوراسیون خاصی طراحی شده اند . از جمله امکانات اتاق ها می توان به تلویزیون ، یخچال ، مبلمان شیک ، تخت خواب های نرم و ... اشاره کرد. در ضمن اتاق ها چشم اندازی زیبا به سمت جاده شیخ زائد و خلیج فارس دارند. همچنین در رستوران هتل انواع غذاهای عربی و بین المللی برای توریست های تور دبی طبخ می شود. از امکانات رفاهی هتل کنراد دبی می توان به اتاق ماساژ ، آبگرم ، استخر ، سالن تناسب اندام و ... برای توریست های تور دبی اشاره کرد. 

دیگر امکانات و خدمات هتل کنراد دبی :

خدمات خشکشویی ، دستگاه خود پرداز ، فروشگاه ، صندوق امانات و ......

 

 

 

جهت رزرو و خرید تور دبیو اطمینان حاصل کردناز بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

 

 

 

 

هتل رکسوس پالم دبی

هتل رکسوس پالم دبی یکی از هتل های لوکس و 5 ستاره می باشد که در منطقه جمیرا شهر دبی واقع شده است. این هتل تا فرودگاه تنها 47 کیلومتر فاصله دارد و با مرکز دیره 39 کیلومتر فاصله دارد. هتل رکسوس پالم دبی در سال 2012 برای توریست های تور دبی افتتاح شده است. 

 امکانات هتل رکسوس پالم دبی :

هتل رکسوس پالم دبی در مجموع دارای 231 اتاق می باشد که همه اتاق ها لوکس بوده و از امکانات ویژه ای برخوردار می باشند. از جمله این امکانات می توان به یخچال ، تلویزیون LCD، مبلمان شیک ، تخت خواب های نرم و .... اشاره کرد. در ضمن اتاق ها دارای بالکن اختصاصی می باشند که جلوه ای زیبا و رو به دریا دارند. توریست های تور دبی می توانند در رستوران هتل رکسوس پالم دبی انواع غذاهای عربی و بین المللی را سفارش داده و سرو کنند. همچنین این هتل دارای امکانات رفاهی از جمله استخر روباز ، باشگاه تناسب اندام ، میز تنیس و .... برای گردشگران تور دبی می باشد. 

 

 

 

جهت رزرو و خرید تور دبیو اطمینان حاصل کردناز بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

 

 

هتل فور سیزن ریزرت جمیرا دبی

هتل فور سیزن ریزرت جمیرا دبی یکی از هتل های لوکس و 5 ستاره می باشد که در منطقه جمیرا شهر دبی قرار گرفته است. این هتل تا فرودگاه بین المللی دبی تنها 20 کیلومتر فاصله دارد. از مزایای هتل فور سیزن ریزرت جمیرا دبی نزدیکی به برج خلیفه و مراکز خرید برای توریست های تور دبی می باشد. 

امکانات هتل فور سیزن ریزرت جمیرا دبی :

هتل فور سیزن ریزرت جمیرا دبی در مجموع دارای 273 اتاق می باشد که اتاق ها لوکس و شیک بوده و دارای امکاناتی از قبیل تلویزیون ، یخچال ، مبلمان ، تخت خواب ، وای فای و .... می باشند.  در رستوران هتل انواع غذاهای بین المللی و اروپایی برای توریست های تور دبی طبخ می شود. از امکانات رفاهی هتل فور سیزن ریزرت جمیرا دبی که برای گردشگران تور دبی فراهم شده می توان به زمین تنیس ، باشگاه بدنسازی ، استخر و .. اشاره کرد. 

 

 

 

 

 

 جهت رزرو و خرید تور دبیو اطمینان حاصل کردناز بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

 

هتل پولمن دیره دبی

هتل پولمن دیره دبی یکی از هتل های 5 ستاره ولوکس می باشد که در منطقه دیره شهر دبی قرار گرفته است. این هتل زیبا از موقعیت مکانی خوبی برخوردار می باشد و به بزرگترین مرکز خرید دبی نزدیکی دارد. توریست ها ی تور دبی به راحتی می توانند به این مراکز دسترسی داشته باشند. همچنین هتل پولمن دیره دبی تا فرودگاه دبی فاصله چندانی ندارد. 

امکانات هتل پولمن دیره دبی :

هتل پولمن دیره دبی دارای 317 اتاق لوکس و مجلل می باشد که همه اتاق ها از امکانات خاصی برخوردارمی باشند. از جمله امکانات اتاق ها می توان به تلویزیون ، مبلمان شیک ، تخت خواب های بزرگ ، وای فای ، یخچال و ... اشاره کرد. هتل پولمن دیره دبی دارای چندین رستوران می باشد که انواع غذاهای بین المللی و اروپایی در این رستوران ها برای گردشگران تور دبی طبخ می شود. از امکانات رفاهی هتل برای توریست های تور دبی می توان به میز تنیس ، زمین گلف ، باشگاه بدنسازی ، اتاق ماساژ ، استخر و...... اشاره کرد. 

 دیگر امکانات و خدمات هتل پولمن دیره دبی :

صرافی ، سالن زیبایی ، خدمات خشکشویی ، پارکینگ و ......

 

 

 

جهت رزرو و خرید تور دبیو اطمینان حاصل کردناز بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

 

هتل شانگری لا دبی

هتل شانگری لا دبی یکی از بهترین هتل های 5 ستاره شهر دبی می باشد که در خیابان شیخ زاید قرار گرفته است. هتل شانگری لا دبی با برج خلیفه و مرکز خرید دبی مال با ماشین تنها 10 دقیقه فاصله دارد. در ضمن این هتل با مرکز خرید سیتی سنتر دیره که از بزرگترین مرکز خرید دبی می باشد تنها 11 کیلومتر فاصله دارد. 

امکانات هتل شانگری لا دبی :

هتل شانگری لا دبی دارای 302 اتاق می باشد که اتاق ها از امکانات خاصی برخوردار می باشند.  از امکانات اتاق ها می توان به مبلمان شیک ، تخت خواب های بزرگ ، یخچال و ... اشاره کرد. هتل شانگری لا دبی دارای 8 رستوران می باشد که توریست های تور دبی می توانند انواع غذاهای بین المللی ، اروپایی و ....را در این رستوران ها سفارش داده و میل کنند. همچنین این هتل دارای امکانات رفاهی از قبیل سونا ، استخر سرپوشیده ، استخر مخصوص کودکان ، زمین اسکواش و ..... برای توریست های تور دبی می باشد و گردشگران عزیز می توانند لحظات خوشی را سپری کنند. 

 

 

جهت رزرو و خرید تور دبیو اطمینان حاصل کردناز بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

هتل کرون پلازا دبی 

هتل کرون پلازا دبی هتلی شیک و 5 ستاره می باشد. این هتل زیبا در موقعیت مکانی خوبی قرار دارد و امکان دسترسی به مناطق توریستی و مراکز خرید برای گردشگران تور دبی که در این هتل اقامت دارند بسیار آسان می باشد. هتل کرون پلازا دبی با فرودگاه بین المللی دبی 15 دقیقه فاصله دارد. 

امکانات هتل کرون پلازا دبی :

هتل کرون پلازا دبی در مجموع 142 اتاق را دارا می باشد. اتاق های هتل مجهز به یخچال ، تلویزیون ، مبلمان شیک ، تخت خواب های بزرگ و ... می باشند. در رستوران هتل کرون پلازا دبی انواع غذاهای بین المللی و اروپایی برای توریست های تور دبی طبخ می شود. از امکانات رفاهی هتل که برای گردشگران تور دبی در نظر گرفته شده است می توان به زمین اسکواش ، استخر روباز ، سالن تناسب اندام و ... اشاره کرد. 

دیگر امکانات و خدمات هتل کرون پلازا دبی :

امکانات ویژه معلولین ، خدمات خشکشویی ، صرافی ، فروشگاه و ....

 

 

جهت رزرو و خرید تور دبی و اطمینان حاصل کردناز بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

 

 

 

هتل جمیرا مینا سلام دبی 

minasalamdu1jpg.jpg

هتل جمیرا مینا سلام دبی یکی از بهترین و لوکس ترین هتل های 5 ستاره شهر دبی می باشد. توریست های تور دبی که می خواهند اقامتی به یاد ماندنی را تجربه کنند این هتل می تواند بهترین انتخاب باشد.

 امکانات هتل جمیرا مینا سلام دبی :

هتل جمیرا مینا سلام دبی در مجموع 292 اتاق را دارا می باشد که همه اتاق ها لوکس بوده و با دکوراسیون خاصی طراحی شده اند. امکانات اتاق ها شامل مبلمان شیک ، تخت خواب های بزرگ ، وای فای ، تلویزیون ، یخچال و ... می باشند. توریست های تور دبی می توانند در رستوران های هتل انواع غذاهای اروپایی و بین المللی را سفارش داده و میل کنند. همچنین هتل دارای امکانات رفاهی بسیار خوبی می باشد که در اینجا می توان به ورزش های آبی ، سالن تناسب اندام ، باشگاه کودکان و .... اشاره کرد . در ضمن این هتل دارای ساحل اختصاصی برای توریست های تور دبی می باشد. 

دیگر امکانات و خدمات هتل جمیرا مینا سلام دبی :

پارکینگ ، خدمات لباسشویی و خشکشویی ، استخر روباز و سرپوشیده و ....

minasalamdu2jpg.jpg

minasalamdu3jpg.jpg

minasalam6jpg.jpg

جهت رزرو و خرید تور دبی و اطمینان حاصل کردناز بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

هتل الغریر ریحان روتانا دبی

 

هتل الغریر ریحان روتانا دبی هتلی لوکس و 5 ستاره می باشد که در منطقه دیره شهر دبی واقع شده است. این هتل شیک و زیبا تا ایستگاه مترو 10 دقیقه  فاصله دارد . هتل الغریر ریحان روتانا دبی در نزدیکی مرکز خرید الغریر قرار دارد و برای توریست های تور دبی که می خواهند به آسانی به مراکز خرید دسترسی داشته باشند این هتل بهترین انتخاب است. 

امکانات هتل الغریر ریحان روتانا دبی :

هتل الغریر ریحان روتانا دبی در مجموع 428 اتاق و سوئیت های شیک و استاندارد دارد که از امکانات ویژه ای از جمله مبلمان شیک ، تخت خواب های نرم ، تلویزیون ، یخچال و... برخوردار می باشند. هتل الغریر ریحان روتانا دبی دارای چندین رستوران می باشد که انواع غذاهای ایرانی ، عربی ، ایتالیایی و غذاهای دریایی برای توریست های تور دبی در این رستوران ها طبخ می شود. همچنین این هتل امکانات رفاهی از جمله باشگاه بدنسازی ، استخر ، زمین تنیس ، سونا و .... برای گردشگران تور دبی در نظر گرفته است.

دیگر امکانات و خدمات هتل الغریر ریحان روتانا دبی :

کافی شاپ ، خدمات نگهداری از کودک ، پارکینگ ، ماساژ و .....

 

 

جهت رزرو و خرید تور دبی و اطمینان حاصل کردناز بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

 

 

هتل مدیا روتانا دبی 

هتل مدیا روتانا دبی هتلی 5 ستاره و مجلل در شهر دبی می باشد. هتل مدیا روتانا دبی تا فرودگاه دبی 40 کیلومتر فاصله دارد. گردشگران تور دبی با اقامت در این هتل می توانند به آسانی به مراکز تفریحی دسترسی داشته باشند.

امکانات هتل مدیا روتانا دبی :

هتل مدیا روتانا دبی دارای 441 اتاق می باشد که اتاق ها با دکوراسیون خاصی طراحی شده اند. همه اتاق های هتل مجهز به تلویزیون ، یخچال ، مبلمان ، تخت خواب های نرم ، چای ساز و .... می باشند. در رستوران هتل غذاهای متنوعی برای توریست های تور دبی طبخ می شود. همچنین گردشگران تور دبی می توانند لحظاتی را در سالن تناسب اندام هتل مدیا روتانا به ورزش بپردازند.

دیگر امکانات و خدمات هتل مدیا روتانا دبی :

دستگاه خود پرداز ، صرافی ، خدمات نگهداری از کودک ، کافی شاپ ، سونا و جکوزی و ....

 

جهت رزرو و خرید تور دبی و اطمینان حاصل کردناز بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

 

 

 

هتل جمیرا کریک ساید دبی 

هتل جمیرا کریک ساید دبی در قلب این شهر واقع شده است و چشم اندازی از رودخانه کریک ، دسترسی سریع و آسان به فرودگاه بین المللی دبی در کمتر از چند دقیقه تا مراکز خرید و فروشگاه های معتبر و مهم دبی از مزیت های این هتل 5 ستاره جمیرا کریک ساید دبی می باشد.
کریک ساید با داشتن 292 سوئیت و اتاق مجلل و بسیار شیک و همچنین سالن های کنفرانس مدرن ، این امکان را برای گردشگران تور دبی به وجود می آورد که در حین تفریح و گردش فعالیت های بازرگانی و تجاری خود را انجام دهند. همچنین استخرهای زیبا و دسترسی همه روزه به سواحل اختصاصی هتل جمیرا یکی از امکانات این هتل لوکس و زیبا می باشد.

منوی ماساژو فعالیت های درمانی برای آقایان و بانوان و استفاده از کارکنان متخصص ، راحتی و آرامش وصف نشدنی را برای گردشگران عزیز تور دبی به وجود می آورد.
هر کدام از 14 اتاق ماساژ درمانی ، به همراه اسپای آکورو و سونا و حمام سنتی ، فضایی آرامش بخش بوجود می اورد.

استخری با کلاس جهانی و با لاین های 25 متری که دارای استاندارد بین المللی می باشد ، تجربه شنای حرفه ای را برای گردشگرن فراهم می کند.

بابت خرید و رزرو بیلیط تور دبی و جهت اطلاع از مناسب ترین قیمت ها با شماره 02141954 بخش فروش آژانس سالی گشت تماس حاصل فرمایید.

 

هتل برج العرب دبی 

هتل برج العرب دبی نام هتلی در دبی امارات متحده عرب است. ساختمان آن ۳۲۱ متر ارتفاع دارد و در جزیره‌ای مصنوعی ۲۸۰ متر از خشکی بنا شده‌است. کوچک‌ترین اتاق هتل ۱۶۹ و بزرگ‌ترین اتاق آن ۷۸۰ متر مربع مساحت دارند.

غالباً هتل برج العرب دبیرا «تنها هتل ۷ ستاره جهان» می‌نامند اما همیشه تعداد ستاره‌های آن مورد بحث بوده است.

هفت طبقه از این هتل به صورت آکواریوم در زیر دریا وجود دارد. اجاره کوچک‌ترین اتاق این هتل شبی ۶ هزار درهم است. سرو هر غذا در این هتل کمتر از ۱۰۰۰ درهم نیست.

این هتل به شکل حرف V می‌باشد که یک دکل به آن متصل شده‌است. در فضای بین بالها یا همان V شکل، یک  (فضای میان خانه) بوجود آمده که در جلوی آن خمیدگی دارد. در طی روز، کالبد و بدنهٔ سفید یک نور شیری و لطیفی را داخل هتل ایجاد می‌کند در حالیکه شیشه شفاف جلو، مقدار زیادی نور و روشنایی ایجاد می‌کند. در شب، هم بیرون و هم درون ساختمان توسط نورهای متغیر، روشن می‌شود. حدوداً بالای ساختمان یک فرودگاه هلیکوپتر بی نظیر توسط یک پایه نصب شده‌است.

لابی آتریوم برج العرب بلندترین آن در نوع خود در جهان است. زیرا در ارتفاع ۱۸۰ متری واقع شده. آتریوم بیش از یک سوم فضای داخل هتل را در برمی گیرد. درحالیکه معماری بیرونی هتل یک معماری کاملاً مدرن است، اما معماری داخلی هتل ترکیبی از سبک شرقی و غربی به صورت بسیار لوکس می‌باشد. در لابی نیم طبقه، یک فواره، یک ستاره سه بعدی اسلامی را بوجود می‌آورد. با وجود اندازه بزرگ برج العرب، تنها ۲۸ طبقه دوبل با ۲۰۲ سوییت دارد. کوچک‌ترین سوئیت ۱۶۹ متر مربع و بزرگ‌ترین آن ۷۸۰ متر مربع است که در اختیار گردشگران توردبی می باشد . قیمت هر سوئیت، از ۱۰۰۰ دلار(هر شب) تا ۱۵ هزار دلار متغیر است و سوئیت سلطنتی گرانترین آن است، که شبی ۲۸ هزار دلار می‌باشد. ستونهای سفید توسکانی و راه پله‌های مارپیچ مرمری با برگهای کار شده بر روی نرده‌ها تأثیر هنر کلاسیک را بر روی طراحی داخلی هتل نشان می‌دهد. حمامهای SPA مانند با موزائیک‌های کف و دیوار با شکلهای هندسی عربی، که در تمام ساختمان یافت می‌شود، قابل توجه‌است.

امکانات هتل برج العرب دبی :

 یکی از رستورانها به نام المنتها است، که در ارتفاع ۲۰۰ متری واقع شده و منظره‌ای از دبی را به نمایش می‌گذارد و توسط یک پایه از هر دو طرف دکل محافظت می‌شود و توسط یک آسانسور شیشه‌ای دسترسی به آن ممکن می‌باشد. رستوران دیگر المهارا (به معنی صدف) می‌باشد که دسترسی به آن توسط یک زیر دریایی شبیه سازی شده امکان پذیر است و آکواریوم‌های زیبایی را به نمایش می‌گذارد. این آکواریوم‌ها دربرگیرنده بیش از یک میلیون لیتر آب است. شیشه آکواریوم از اکریلیک ساخته شده و برای کاهش تأثیر بزرگ نمایی حدود ۱۸ cm ضخامت دارد. این رستوران در میان ۱۰ رستوران برتر دنیا قرار دارد. این هتل دارای ۶۰ طبقه‌است و معمار آن اتکینز خاورمیانه می‌باشد. ستون بندی این هتل تا ۴۰ متر زیر دریا می‌باشد. تمام پرده‌ها، چراغها و سیستم تهویه هوا با یک دکمه به کار می‌افتند. تمام کانالها به دوربین مدار بسته متصل هستند و گردشگران توردبی می‌تواند ببیند که چه کسی پشت در است. هر سوئیت یک لب تاپ، پرینتر دارد.

بابت خرید و رزرو بیلیط توردبی و جهت اطلاع از مناسب ترین قیمت ها با شماره 02141954 بخش فروش آژانس سالی گشت تماس حاصل فرمایید.

هتل تاج پالاس دبی

pelas1.jb5.jpg

هتل پنج ستاره تاج پالاس دبی هتلی زیبا و مجلل و از گروه هتل های زنجیره تاج می باشد .  هتل تاج پالاس دبی زیبا و مثال زدنی در منطقه مرکزی دبی و نزدیک به سیتی سنتر  دبی و برج ساعت دبی واقع شده است .

اتاقهای هتل تاج پالاس دبی بسیار متنوع و مجلل می باشد که شامل یکصد و چهل و هفت اتاق استاندارد ، ده سوئیت استاندارد و دو رویال سوئیت است ، سوئیت آپارتمانهای تور دبی هتل تاج پالاس شامل یک خوابه ، دو خوابه و سه خوابه می باشد، .کلیه اتاقها مجهز به اینترنت و وای فای ، تهویه هوا ، وان جکوزی ، چای و قهوه ساز ، بطری آب رایگان ، نظافت روزانه، میز تحریر، لوازم اتو ، مینی بار ، تلویزیون کابلی و ماهواره می باشد.داشتن اتاقهای ویژه معلولین و اتاقهای پاک بدون اجازه مصرف دخانیات و اتاقهای مخصوص افراد سیگاری جزء امکانات این هتل است که در اختیارگردشگران تور دبی می باشد . 

palas5.jpg

palas3.taj4.JPG

امکانات پنج ستاره هتل تاج پالاس دبی :

امکانات هتل تاج پالاس دبی بسیار متنوع است تمام این امکانات موجب شده که گردشگران این هتل را بعنوان یکی از بهترین هتلهای دبیبشناسند. ،امکانات ورزشی متنوع شامل مرکز بدنسازی ، استخر بام  سونا ، ماساژ و مرکز سلامت آب گرم و اسپا فضایی مجلل وخیره کننده سرشار از تحرک وشادابی با امکانات وسیع تفریحی برای انواع سلایق ، زوجهای جوان ،توریستها،بازرگانان ،کودکان ،جوانان،بزرگسالان و ورزشکاران ایجاد نموده است و همه افراد با هر سلیقه ای می توانند از امکانات هتل تاج پالاس دبی  بهره مند شوند.

pelas2.jpg

هتل دارای شش رستوران و تریا می باشد که شامل رستوران هندی و انواع رستورانهای بین المللی است امکانات جلسات گروهی  و ضیافت ، ترانسفر فرودگاههی ،   لباسشویی و خشکشویی ، آرایشگاه ، خدمات صبحانه در اتاق ، صرافی ، فروشگاه هدایا و سوغات ، خدمات کفش و واکس ، بسته های نهار، رنت کار یا کرایه ماشین - خدمات تورها ی دبی - فکس و کپی - مرکز تجارت - دستگاه خودپرداز - خدمات تهیه بلیط هواپیما ا بخشی از امکانات هتل تاج پالاس دبی می باشد .

palas4.jpg

بابت خرید و رزرو بیلیط تور دبی و جهت اطلاع از مناسب ترین قیمت ها با شماره 41954 بخش فروش آژانس سالی گشت تماس حاصل فرمایید.

هتل ميلينيوم پلازا دبي

یکی از شیک ترین و مجلل ترین هتل های 5 ستاره دبی هتل ميلينيوم پلازا است که در خیابان شیخ زاید دبی قرار گرفته است.هتل ميلينيوم پلازا دبي دارای 65 طبقه مجموعا از 413 اتاق شیک و مدرن با امکانات خوب همراه با بالکنی بسیار زیبا و اینترنت در اختیار گردشگران توردبی می باشد. این هتل دارای 4 رستوران و کافه بسیار خوب با انواغ غذاها و دسر ها مخصوص مسافران هتل می باشد. از امکانات تفریحی این هتل می توان گفت جکوزی, استخری بر روی تراس با چشم اندازی عالی, استخر ویژه کودکان, سونا, ماساژ، باشگاه ورزشی و ... که برای گردشگران تور دبی می باشد. گردشگران توردبی با رفتن به این هتل می توانند سفر خوبی را تجربه کنند.

امکانات هتل ميلينيوم پلازا دبي:

رستوران، پذیرش شبانه روزی، جکوزی، فکس و کپی، فروشگاه، استخر ویژه کودکان، سرویس کرایه اتومبیل، استخر، سونا مخصوص گردشگران تور دبی ، کافی شاپ ، مرکز اسپا، رستوران، پارکینگ، ماساژ، باشگاه ورزشی، صرافی، ترانسفر فرودگاه، استخر روباز و ... برای گردشگران توردبی می باشد.

 

جهت رزرو و خرید توردبی و اطمینان حاصل کردن از بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

هتل ریکسوس باب البحر دبی 

هتل 5 ستاره یوال ریکسوس باب البحر در دبی واقع شده است. این هتل با امکانات رفاهی کامل، چیدمان بینظیر اتاق ها، رستوران های خاص و چشم انداز زیبای خود یکی از بهترین هتل های 5 ستاره خاور میانه می باشد. همه خدمات این هتل و همه غذاها و نوشیدنی های رستوران های این هتل، به جز غذاهای خیلی خاص، رایگان و بدون هزینه اضافی می باشد. طراحی هرمی شکل هتل باعث شده که همه 650 اتاق این هتل از چشم انداز زیبای خلیج فارس بهره مند باشند. در لابی بزرگ هتل تلویزیون و اینترنت پر سرعت موجود می باشد. این هتل 3 اتاق جلسه به گنجایش 58 تا 120 نفر دارد که جلسات مهم کاری و بیزنسی در آنجا انجام می گردد.هتل ریکسوس باب البحر دبی 1 رستوران بوفه بین المللی، 6 رستوارن با منوی انتخابی و 6 کافه دارد که غذاها و نوشیدنی های خوشمزه ای را به گردشگران تور دبی ارائه می دهند. کلیه خدمات اسپا، ماساژ و استخر رایگان است. فاصله هتل تا مرکز شهر راس الخیمه دبی 25 دقیقه رانندگی و تا فرودگاه بین المللی دبی 60 دقیقه رانندگی است. 

امکانات هتل ریکسوس باب البحر دبی

استخر فضای باز، باغ، ساحل، باشگاه کودکان، بازی های آبی، کافه، رستوران، وای فای رایگان، پارکینگ رایگان، عابر بانک، خدمات گردشگری تور دبی، اتوکشی، خشکشویی، لاندری، مرکز بیزنس، اتاق جلسه، ترانسفر فرودگاه (با هزینه)، سیستم تهویه.

بابت خرید و رزرو بیلیط تور دبی و جهت اطلاع از مناسب ترین قیمت ها با شماره 41954 بخش فروش آزانس سالی گشت تماس حاصل فرمایید.

هتل آتلانتیس دبی

یکی از مجلل ترین و بزرگ ترین هتل های خاورمیانه دبی هتل 5 ستاره آتلانتیس است که در حلال بالایی جزیره مصنوعی نخل جمیرا در پالم دبی قرار گرفته است.  هتل آتلانتیس دبی دارای 23 طبقه و 1539 اتاق مجلل و مدرن با امکانات عالی که هر کدام  مشرف به آکواریوم اتلانتیس, روبه استخر, روبه پارک آبی, روبه خلیج فارس و حتی سوئیتهایی که دیواره اتاق خواب آن اکواریوم بزرگ هتل آتلانتیس دبی و امکاناتی نظیر مینی بار ، جکوزی ، یخجال ، تلویزیون ، سشوار, اینترنت و .... که در اختیار مسافران تور دبی می باشد. این هتل یکی از بزرگ ترین و پیشرفته ترین پارکی های آبی را در بر دارد که استفاده از آن برای میهمانان هتل رایگان می باشد. امکانات تفریحی این هتل می توان گفت  اتاق بازیهای رایانه ای ،ماساژ, استخر روباز, سونا و جکوزی و ... که مخصوص مسافران تور دبی می باشد.  هتل آتلانتیس دبی یک آکواریوم بزرگ زیرآبی بسیار زیبا همراه با انواع آبزیان کوچک وبزرگ و همچنین استخر دولفین که بسیار مورد توجه مسافران تور دبی قرار گرفته است. این هتل به  مراکز خرید اصلی دبی,  ایستگاه مترو, و مراکز بازرگانی دبی نزدیک می باشد. رستوران این هتل دارای انواع غذاهای بین المللی و با انواع گوشت های حلال مخصوص مسافران تور دبی می باشد. رستوران کاتالان, ایتالیایی و فرانسوی از رستوران های عالی هتل آتلانتیس دبی می باشد. 

امکانات هتل آتلانتیس دبی :

بزرگ ترین پارک آبی خاورمیانه, زمین بازی کودکان , سرویس نگهداری کودکان با مربیهای حرفه ای, اتاق بازیهای رایانه ای ،ماساژ ,استخر روباز, امکانات ویژه برای معلولین, سونا و جکوزی, آکواریوم بزرگ زیرآبی با انواع آبزیان کوچک وبزرگ و استخر دولفین, بار, خدمات خانه داری, انواع بازیهای زمینی, کرایه اتومبیل, رستوران کاتالان، ایتالیایی و فرانسوی و .... که در اختیار مسافران تور دبی می باشد.

هتل جمیرا کریک‌ساید دبی

هتل جمیرا کریک‌ساید دبییکی از هتل های لوکس پنج ستاره گروه جمیرا است که در 5  کیلومتری از فرودگاه بین المللی دبی بنا شده است. فضای مدرن و پیشرفته هتل جمیرا کریک‌ساید دبی و شهر توریستی تجاری دبی مخصوص کسانی است که می خواهند در قلب تپنده ی فرهنگی، توریستی، تجاری دبی حضور یابند و از ماهیت و میراث مدرن شهر بی نظیر دبی دیدن کنند. برای همین هم٬ 292 اتاق های جمیرا کریک ساید با کمک و بهره گیری از میراث فرهنگی امارات و ترکیب آن با معماری فوق مدرن غربی طراحی و ساخته شده اند. فاصله هتل با سیتی سنتر دیره و فستیوال سیتی سنتر بسیار کم است. مرکز بین المللی مالی و سرمایه گذاری دبی در فاصله 18 دقیقه ای از هتل جمیراه کریک ساید قرار گرفته است. همچنین مرکز خرید دبی مال و برج الخلیفه 15 دقیقه با این هتل مجلل و باشکوه فاصله دارد. داشتن یک فضای لوکس همراه با انواع امکانات تفریحی از خصوصیات ویژه این هتل (هتل جمیرا کریک‌ساید دبی  ) می باشد. فضای مدرن و پیشرفته هتل جمیرا کریک‌ساید دبیدیدنی وبی نظیر  برای همه گردشگران به شمار میاید. در نتیجه میهمانان مقصدی به معنای واقعی توریستی، متفاوت، مدرن و پویا را که با فرهنگ غنی امارات گره خورده است٬ در کمال آرامش و رضایتمندی گردشگران  تور دبی را به همراه دارد

امکانات هتل جمیرا کریک‌ساید دبی:

امکانات این هتل شامل دو استخر روباز، استخر کودکان، پنج رستوران در سطح کلاس جهانی، سالن ورزش و خدمات اسپا اشاره کرد رستوران، پذیرش شبانه روزی، فروشگاه، لباسشویی، خشکشویی، اتوکشی، صندوق امانات، گاوصندوق، استخر سرباز، جکوزی، سونا، ماساژ، اینترنت وایرلس و... در خیابان هتل ، 2 سوپر مارکت ، داروخانه ، 2 سالن اسپا ، 8 رستوران بین المللی (مبلغ غذاها از 20 درهم به بالا) را میتوان نام برد. تمامی مسافران ، لذت قدم گذاردن بر شن های داغ ساحل دبی  را با هیچ چیز عوض نمی کنند. دسترسی به ساحل اختصاصی هتل جمیرا کریک‌ساید دبی مناسب ترین گزینه است و سرویس shuttle bus در این امر شما را یاری می کند.

 گردشگران تور دبی که قصد رزرو هتل در دبی را دارند رزرو هتل جمیرا کریک‌ساید دبی را با توجه به امکانات بی نظیرش در ذهن خود داشته باشند.

 

هتل ال بوستان روتانا دبی

هتل ال بوستان روتانا دبی جز هتل های 5 ستاره مدرن و شیک هتل های دبی می باشد. این هتل در مجموع از 275 اتاق و سوییت مجلل تشکیل شده و اتاقها دارای رنگ آمیزی گرم و طبیعی می باشدو از خدمات اتاقها میتوان به تلویزیون های صفحه تخت با کانال های ماهواره ای، میز کار ، حمام، حوله با دمپایی، لوازم اتو، سیستم تهویه‌ی مطبوع اشاره کرد. در این هتل یک سالن کنفرانس شیک وجود دارد. همچنین پارکینگ و گاراژ نیز در دسترس مسافران تور دبی قرار دارد.در نزدیکی این هتل باشگاه گلف و قایقرانی دبی کریک، دهکده‌ی کارگو‌ی دبی،کالج آموزشی امارات،سرزمین عجایب،فستیوال سیتی،کالج هوانوردی دبی،ورزشگاه تنیسو دهکده‌ی ایرلندی برای گردشگران تور دبی می باشد

امکانات هتل ال بوستان روتانا دبی:

رستوران، پذیرش شبانه روزی، سونا، جکوزی، ماساژ، زمین تنیس، گلف، اسکواش، استخر، سرویس نگهداری از کودکان، کافی شاپ، مرکز تناسب اندام، وان آب داغ، کرایه اتومبیل، انبار بار و چمدان، لباسشویی، خشکشویی، اتوکشی، فکس و کپی، فروشگاه، امکانات جلسه و ضیافت، آسانسور و... مخصوص مسافران تور دبی می باشد.

گردشگران تور دبی با انتخاب این هتل مدرن و شیک سفری به یاد ماندنی را تجربه خواهند کرد

هتل ال ماروج روتانا دبی

هتل ال ماروج روتانا دبی از جمله هتل های شیک و مدرن دبی است.این هتل 5 ستاره با نمای شیک و کلاسیک با طراحی و دکوراسیونی خاص در موقعیت مکانی عالی قرار گرفته است. فاصله هتل ال ماروج روتانا دبیتا مراکز توریستی مهمی مانند پارک ساحلی جمیرا 10 دقیقه پیاده ، تا فرودگاه 10 کیلومتر و تا دبی مارینا نیز 19 کیلومتر می باشد.محیط آرام و خانوادگی ، امکانات گسترده و خدمات جامع و شبانه روزی هتل توانسته رضایت همه مسافران تور دبی را به خود جلب کرده است. اتاقهای زیبا و امکانات پیشرفته و رستورانها و فروشگاههای موجود  این هتل نیز از جذابیت هاو  محبوبیت های  آن به شمار می رود .بعضی از اتاق ها دارای تراس می باشد که منظره زیبا برج خلیفه را می توانند مشاهده کنند.

امکانات اتاق ها:

هتل ال ماروج روتانا دبی 387 اتاق شامل اتاقهای استاندارد، اتاقهای دلوکس ، سوئیتهای مجلل ، اتاقهای ویژه معلولین ، اتاقهای ویژه افراد سیگاری، اتاقهای پاک و سیگار ممنوع می باشد. امکانات دیگری همچون یخچال ، مینی بار ، لوازم آرایش رایگان ، سرویس تهیه نوشیدنی های گرم ، حمامی مجهز به وان و کامل ترین تجهیزات ، سرویس بهداشتی مدرن ، سیستم حرارتی و برودتی استاندارد ، میز کار ، روم سرویس 24 ساعته ، تلویزیون ال سی دی ، کانال های ماهواره ، سیستم الکترونیکی کیکارد و ... در کنار ، دکوراسیون مدرن و خدمات شبانه روزی ، اقامتی سرشار از آرامش و خوشی را برای میهمانان تور دبی فراهم می سازد.