هتل جمیرا کریک‌ساید دبی

هتل جمیرا کریک‌ساید دبییکی از هتل های لوکس پنج ستاره گروه جمیرا است که در 5  کیلومتری از فرودگاه بین المللی دبی بنا شده است. فضای مدرن و پیشرفته هتل جمیرا کریک‌ساید دبی و شهر توریستی تجاری دبی مخصوص کسانی است که می خواهند در قلب تپنده ی فرهنگی، توریستی، تجاری دبی حضور یابند و از ماهیت و میراث مدرن شهر بی نظیر دبی دیدن کنند. برای همین هم٬ 292 اتاق های جمیرا کریک ساید با کمک و بهره گیری از میراث فرهنگی امارات و ترکیب آن با معماری فوق مدرن غربی طراحی و ساخته شده اند. فاصله هتل با سیتی سنتر دیره و فستیوال سیتی سنتر بسیار کم است. مرکز بین المللی مالی و سرمایه گذاری دبی در فاصله 18 دقیقه ای از هتل جمیراه کریک ساید قرار گرفته است. همچنین مرکز خرید دبی مال و برج الخلیفه 15 دقیقه با این هتل مجلل و باشکوه فاصله دارد. داشتن یک فضای لوکس همراه با انواع امکانات تفریحی از خصوصیات ویژه این هتل (هتل جمیرا کریک‌ساید دبی  ) می باشد. فضای مدرن و پیشرفته هتل جمیرا کریک‌ساید دبیدیدنی وبی نظیر  برای همه گردشگران به شمار میاید. در نتیجه میهمانان مقصدی به معنای واقعی توریستی، متفاوت، مدرن و پویا را که با فرهنگ غنی امارات گره خورده است٬ در کمال آرامش و رضایتمندی گردشگران  تور دبی را به همراه دارد

امکانات هتل جمیرا کریک‌ساید دبی:

امکانات این هتل شامل دو استخر روباز، استخر کودکان، پنج رستوران در سطح کلاس جهانی، سالن ورزش و خدمات اسپا اشاره کرد رستوران، پذیرش شبانه روزی، فروشگاه، لباسشویی، خشکشویی، اتوکشی، صندوق امانات، گاوصندوق، استخر سرباز، جکوزی، سونا، ماساژ، اینترنت وایرلس و... در خیابان هتل ، 2 سوپر مارکت ، داروخانه ، 2 سالن اسپا ، 8 رستوران بین المللی (مبلغ غذاها از 20 درهم به بالا) را میتوان نام برد. تمامی مسافران ، لذت قدم گذاردن بر شن های داغ ساحل دبی  را با هیچ چیز عوض نمی کنند. دسترسی به ساحل اختصاصی هتل جمیرا کریک‌ساید دبی مناسب ترین گزینه است و سرویس shuttle bus در این امر شما را یاری می کند.

 گردشگران تور دبی که قصد رزرو هتل در دبی را دارند رزرو هتل جمیرا کریک‌ساید دبی را با توجه به امکانات بی نظیرش در ذهن خود داشته باشند.