هتل اونیو دبی

avenudu1jpg.jpg

هتل اونیو دبی یکی از بهترین هتل های 4 ستاره دبی می باشد که در خیابان رقه قرار گرفته است. این هتل زیبا تا فرودگاه بین المللی دبی 3.9 کیلومتر فاصله دارد. هتل اونیو دبی به دلیل نزدیکی به مراکز خرید و جاذبه های گردشگری هر ساله پذیرای زیادی از گزدشگران تور دبی می باشد و گردشگران به راحتی می توانند به این مراکز دسترسی داشته باشند. 

امکانات هتل اونیو دبی:

هتل اونیو دبی در مجموع شامل 133 اتاق لوکس و مجلل می باشد که با دکوراسیون منحصر به فردی طراحی شده اند. این اتاق ها شامل امکاناتی از قبیل تلویزیون ، یخچال ، مبلمان شیک ، تخت خواب های بزرگ ، وای فای و ..... برای گردشگران تور دبی نیز می باشند. همچنین گردشگران تور دبی می توانند در رستوران هتل انواع غذاهای بین المللی و اروپایی را سفارش داده و سرو کنند. از جمله خدمات و امکانات رفاهی هتل اونیو دبی می توان به میز بیلیارد ، باشگاه تناسب اندام ، استخر ، سونا ، صرافی ، پارکینگ ، فروشگاه ، خدمات خشکشویی ، کافی شاپ و .... برای گردشگران تور دبی اشاره کرد. 

 avenudu2jpg.jpg

 avenudu4jpg.jpg

 avenudu3jpg.jpg

 avenudu5jpg.jpg

جهت رزرو و خرید تور دبی  و اطمینان حاصل کردن  از بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

هتل راین تری دبی

RINTERIDU1JPG.jpg

هتل راین تری دبی یکی از هتل های 4 ستاره می باشد که در قلب شهر دبی واقع شده است. این هتل در سال 2014 برای گردشگران تور دبی بنا گردیده است. هتل راین تری دبی تا فرودگاه بین المللی دبی تنها 3 کیلومتر فاصله دارد. گردشگران تور دبی با اقامت در این هتل می توانند به آسانی به مراکز خرید دسترسی داشته باشند. 

امکانات هتل راین تری دبی :

هتل راین تری دبی در مجموع دارای 112 اتاق می باشد که اتاق ها با دکوراسیون ویژه ای طراحی شده اند. از امکانات اتاق ها برای توریست های تور دبی می توان به یخچال ، تلویزیون ، مبلمان ، تخت خواب ، وای فای و ..... اشاره کرد. در رستوران هتل انواع غذاهای عربی ، اروپایی و .... برای گردشگران تور دبی طبخ می شود. همچنین هتل راین تری دبی دارای امکانات رفاهی از قبیل سالن بدنسازی ، استخر ، سونا ، جکوزی و .... برای توریست های تور دبی می باشد. 

دیگر امکانات و خدمات هتل راین تری دبی :

پارکینگ ، خدمات لباسشویی و خشکشویی ، پذیرش 24 ساعته ، صندوق امانات ، کافی شاپ و .....

 RINTERIDU4JPG.jpg

 RINTERIDU3JPG.jpg

 RINTERIDU2JPG.jpg

جهت رزرو و خرید تور دبی و اطمینان حاصل کردن از بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

 

 

 

 

هتل فلورا گرند دبی

flora_du_1_jpg.jpg

هتل فلورا گرند دبی یکی از هتل های 4 ستاره و لوکس می باشد که در منطقه تجاری شهر دبی قرار گرفته است. این هتل زیبا در سال 2007 میلادی برای توریست های تور دبی نوروز 96 افتتاح شده است. هتل فلورا گرند دبی تنها 10 دقیقه تا فرودگاه بین المللی فاصله دارد. این هتل 4 ستاره به دلیل نزدیکی به مراکز خرید هرساله پذیرای زیادی از گردشگران تور دبی می باشد. 

امکانات هتل فلورا گرند دبی :

 هتل فلورا گرند دبی دارای 200 اتاق می باشد که همه اتاق ها مجهز به تلویزیون صفحه تخت ، یخچال ، مبلمان ، تخت خواب های نرم و ..... می باشند. این هتل دارای 4 رستوران می باشد که در این رستوران ها انواع غذاهای عربی ، مدیترانه ای ، دریایی و .... برای توریست های تور دبی نوروز 96 طبخ می شود. از امکانات رفاهی هتل فلورا گرند دبی برای توریست های تور دبی نوروز 96 می توان به استخر روباز ، سالن تناسب اندام ، آبگرم و .... اشاره کرد. 

 دیگر امکانات و خدمات هتل فلورا گرند دبی :

خدمات نگهداری از کودک ، پذیرش 24 ساعته ، خدمات لباسشویی و خشکشویی و ....

 flora_du_2_jpg.jpg

 flora_du_3_jpg.jpg

 flora_du_4_jpg.jpg

 جهت رزرو و خرید تور دبی و اطمینان حاصل کردناز بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

هتل لندمارک ریکا دبی

هتل لندمارک ریکا دبی یکی از هتل های 4 ستاره و لوکس شهر دبی می باشد. این هتل با فرودگاه بین المللی دبی تنها 10 دقیقه فاصله دارد. همچنین هتل لندمارک ریکا دبی تا ایستگاه مترو میدان یونیون کمتر از 5 دقیقه فاصله دارد.

 امکانات هتل لندمارک ریکا دبی :

هتل لندمارک ریکا دبی دارابی 84 اتاق لوکس می باشد که از امکانات ویژه ای برخوردار می باشند. از جمله امکانات اتاق ها می توان به مبلمان شیک ، تخت خواب های نرم ، یخچال ، تلویزیون و ..... اشاره کرد. توریست های تور دبی می توانند در رستوران هتل انواع غذاهای عربی ، بین المللی و... را سفارش داده و سرو کنند. از امکانات رفاهی هتل لندمارک ریکا دبی برای گردشگران تور دبی می توان به باشگاه تناسب اندام ، استخر ، سونا و... اشاره کرد.

دیگر امکانات و خدمات هتل لندمارک ریکا دبی :

صرافی ، فروشگاه ، صندوق امانات ، خدمات لباسشویی و خشکشویی ، امکانات ویژه معلولین و ......

 

 

 

 

 جهت رزرو و خرید تور دبی و اطمینان حاصل کردن از بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

 

 

.

هتل فورچون گرند دبی

هتل فورچون گرند دبی یکی از هتل های شیک و 4 ستاره شهر دبی می باشد که در مرکز شهر قرار گرفته است. این هتل 12 دقیقه با ساحل و کمتر از 4 کیلومتر با مرکز شهر دیره فاصله دارد. هتل فورچون گرند دبی در سال 2010 میلادی برای توریست های تور دبی افتتاح شده است.

امکانات هتل فورچون گرند دبی :

هتل فورچون گرند دبی دارای 98 اتاق لوکس و زیبا می باشد که همه اتاق ها مجهز به تلویزیون ، یخچال ، مبلمان شیک ، تخت خواب و... می باشند. توریست های تور دبی می توانند در رستوران هتل انواع غذاهای سنتی و اروپایی را سفارش داده و میل کنند. گردشگران تور دبی می توانند اوقات استراحت خود را از امکانات رفاهی که هتل برای آنها در نظر گرفته که شامل استخر ، سونا ، سالن تناسب اندام می باشد بهترین بهره را ببرند. 

 

 

 

 

جهت رزرو و خرید تور دبی و اطمینان حاصل کردناز بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

هتل تاورز روتانا دبی

هتل تاورز روتانا دبی هتلی زیبا و 4 ستاره شهر دبی می باشد که در خیابان شیخ زاید واقع شده است. این هتل با مرکز خرید دبی مال و ساحل جمیرا تنها 10 دقیقه فاصله دارد. در ضمن هتل تاورز روتانا دبی در مقابل بلند ترین ساختمان جهان که برج خلیفه نام دارد قرار گرفته است. این هتل با فرودگاه بین المللی دبی تنها 12 کیلومتر فاصله دارد. هتل تاورز روتانا دبی به دلیل موقعیت مکانی خوبی که دارد می تواند بهترین انتخاب برای توریست های تور دبی باشد. 

 امکانات هتل تاورز روتانا دبی :

هتل تاورز روتانا دبی در مجموع دارای 372 اتاق می باشد که همه اتاق ها مجهز به مبلمان شیک ، تخت خواب های بزرگ ، یخچال ، تلویزیون و .... می باشند. هتل تاورز روتانا دبی دارای 5 رستوران می باشد که توریست های عزیز تور دبی می توانند انواع غذاهای بین المللی ، اروپایی و .... را در این رستوران ها سفارش داده و سرو کنند. همچنین این هتل دارای امکانات رفاهی از جمله استخر روباز ، تراس آفتاب ، سالن تناسب اندام و... برای گردشگران تور دبی می باشد. 

 

 

 

 

 جهت رزرو و خرید تور دبی و اطمینان حاصل کردناز بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

 

هتل وارویک دبی

هتل وارویک دبی هتلی 4 ستاره و لوکس می باشد که در خیابان شیخ زائد شهر دبی قرار دارد. هتل وارویک دبی 9 کیلومتر از مرکز شهر فاصله دارد و برای توریست های تور دبی که می خواهند اقامتی همراه با آرامش و به دور از هیاهو و شلوغی داشته باشند این هتل می تواند بهترین انتخاب باشد. در ضمن هتل وارویک در سال 2012 برای گردشگران تور دبی تاسیس شده است. 

امکانات هتل وارویک دبی :

هتل وارویک دبی 47 طبقه و دارای 357 اتاق می باشد. از امکانات اتاق ها می توان به تلویزیون ، یخچال ، مبلمان شیک ، وای فای و.... اشاره کرد. هتل وارویک دارای 6 رستوران می باشد که توریست های تور دبی می توانند انواع غذاهای بین المللی ، عربی ، اروپایی و .. را در رستوران هتل سفارش داده و سرو کنند. همچنین هتل وارویک برای توریست های تور دبی امکانات رفاهی از جمله سالن تناسب اندام ، استخر روباز و... را فراهم کرده است. 

 دیگر امکانات و خدمات هتل وارویک دبی :

میز تنیس ، کافی شاپ ، پارکینگ و....

 

 جهت رزرو و خرید تور دبی و اطمینان حاصل کردناز بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

هتل سیتی سیزنز دبی

هتل سیتی سیزنز دبی هتلی 4 ستاره و در مرکز شهر دبی قرار دارد. این هتل زیبا در سال 2008 میلادی برای گردشگران تور دبی احداث گردیده است. هتل سیتی سیزنز دبی تا فرودگاه دبی 10 دقیقه و تا مراکز تجاری شهر دبی تنها 5 دقیقه فاصله دارد.

 امکانات هتل سیتی سیزنز دبی :

هتل سیتی سیزنز دبی دارای 180 اتاق و سوئیت های بزرگ و شیک می باشد. اتاق های هتل از امکانات ویژه ای از جمله تلویزیون ، مبلمان شیک ، یخچال ، وای فای و ..... برخوردار می باشند. توریست های تور دبی می توانند در رستوران هتل انواع غذاهای بین المللی و اروپایی و غذاهای معروف شهر دبی را سفارش داده و سرو کنند. توریست های تور دبی می توانند در سالن تناسب اندام و استخر روباز هتل اوقات فراقت خوبی را سپری کنند. 

دیگر امکانات و خدمات هتل سیتی سیزنز دبی :

امکانات ویژه معلولین ، خشکشویی ، پذیرش شبانه روزی ، سالن زیبایی ، صرافی و ....

جهت رزرو و خرید تور دبی و اطمینان حاصل کردناز بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

هتل نووتل البرشا دبی 

هتل نووتل البرشا دبی یکی از بهترین و شیک ترین هتل های 4 ستاره شهر دبی و در معروف ترین خیابان شیخ زاید واقع شده است. هتل نووتل البرشا دبی به دلیل دسترسی آسان به مراکز تجاری و جاذبه های تفریحی بهترین انتخاب برای توریست های تور دبی می باشد. همچنین هتل نووتل البرشا دبی به ایستگاه مترو نزدیکی دارد.

امکانات هتل نووتل البرشا دبی :

هتل نووتل البرشا دبی دارای 41 طبقه و 465 اتاق می باشد. اتاق های هتل همه لوکس بوده و مجهز به تخت خواب های بزرگ ، مبلمان نرم ، تلویزیون ، یخچال ، وای فای و .... می باشند. گردشگران تور دبی می توانند انواع غذاهای لذیذ و خوشمزه را در رستوران هتل سرو کنند. همچنین هتل نووتل البرشا دبی برای اوقات فراقت و سرگرمی گردشگران تور دبی سالن تناسب اندام ، استخر و سونا را مهیا کرده است . 

دیگر امکانات و خدمات هتل نووتل البرشا دبی :

ماساژ ، اتاق بخار ، صرافی ، خشکشویی و ....

جهت رزرو و خرید تور دبی و اطمینان حاصل کردناز بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

هتل مونترال دبی 

هتل مونترال دبی یکی از هتل های 4 ستاره شهر دبی و واقع در خیابان عمربن الخطاب می باشد . هتل مونترال دبی با فرودگاه دبی تنها 5 کیلومتر فاصله دارد. گردشگران تور دبی با اقامت در این هتل می توانند به آسانی به مراکز خرید دسترسی داشته باشند. 

امکانات هتل مونترال دبی :

هتل مونترال دبی دارای اتاق های زیبا و با امکانات ویژه ای می باشد. از جمله امکانات اتاق ها می توان به تخت خواب ، یخچال ، وای فای ، تلویزیون و... اشاره کرد. هتل مونترال دبی برای گردشگران تور دبی سالن بدنسازی و استخر روباز در نظر گرفته است که میهمانان می توانند اوقات خوشی را بگذرانند. در رستوران هتل مونترال دبی انواع غذاهای بین المللی و اروپایی برای توریست های تور دبی طبخ می شود. 

دیگر امکانات و خدمات هتل مونترال دبی :

امکانات برای معلولین ، صرافی ، خشکشویی و ....

جهت رزرو و خرید تور دبی و اطمینان حاصل کردناز بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

هتل کورال اوریتنال دبی 

هتل کورال اوریتنال دبی هتلی 4 ستاره و شیک است که واقع در میدان برج النهار شهر دیرا دبی میباشد. این هتل زیبا برای توریست های تور دبی که می خواهند به آسانی به مراکز خرید و یا منطقه های فرهنگی دسترسی داشته باشند بهترین انتخاب است. هتل کورال اوریتنال دبی تا فرودگاه بین المللی دبی تنها 5 کیلومتر و با ساحل 4 کیلومتر فاصله دارد. همچنین گردشگران تور دبی با اقامت در این هتل با یک پیاده روی کوتاه می توانند به بازار طلای دبی و بازار ادویه دسترسی داشته باشند.

امکانات هتل کورال اوریتنال دبی :

هتل کورال اوریتنال دبی دارای 95 اتاق می باشد که اتاق ها زیبا و با دکوراسیون خاصی طراحی شده اند. همه اتاق های هتل مجهز به تلویزیون ، مبلمان شیک ، وای فای ، تخت خواب های نرم و .... می باشند. هتل کورال اوریتنال دبی دارای دو رستوران با انواع غذاهای متنوعی می باشد که گردشگران تور دبی می توانند غذای دلخواه خود را سفارش داده و میل نمایند. همچنین توریست های تور دبی می توانند از امکانات ورزشی و رفاهی از جمله سالن تناسب اندام ، سونا و جکوزی که هتل برای آنها در نظر گرفته است استفاده و بهره ببرند.

دیگر امکانات و خدمات هتل کورال اوریتنال دبی :

خدمات نگهداری از کودک ، خشکشویی ، صندوق امانات و ....

 

جهت رزرو و خرید تور دبی و اطمینان حاصل کردناز بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

 

 

 

هتل ال جوهر گاردن دبی

هتل ال جوهر گاردن دبی هتلی 4 ستاره و شیک نزدیک به بندر ساعد و فرودگاه بین المللی دبی قرار دارد. هتل ال جوهر گاردن با معروف ترین مرکز خرید شهر دیرا دبی نزدیکی دارد و گردشگران تور دبی که در این هتل اقامت دارند به آسانی می توانند دسترسی داشته باشند. 

امکانات هتل ال جوهر گاردن دبی

هتل ال جوهر گاردن دبی دارای 115 اتاق می باشد که همه اتاق ها لوکس و به سبک عربی طراحی شده اند. اتاق ها شامل امکاناتی از جمله تلویزیون ، مبلمان ، یخچال ، مینی بار و ... می باشد. توریست های تور دبی در رستوران هتل می توانند انواع غذاهای مختلفی را از جمله غذاهای دریایی ، بین المللی و عربی را تجربه کنند. همچنین سونا و ماساژ درمانی هتل می تواند به گردشگران تور دبی آرامش خاصی را بدهد. 

دیگر امکانات و خدمات هتل ال جوهر گاردن دبی

امکانات معلولین ، خشکشویی ، فروشگاه ، صندوق امانات و ...

جهت رزرو و خرید تور دبی و اطمینان حاصل کردناز بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

 

 هتل حیات پالاس دبی 

هتل حیات پالاس دبی هتلی 4 ستاره و در قلب شهر دیره قراردارد. هتل حیات پالاس با ساحل الممزر تنها 15 دقیقه فاصله دارد. گردشگران تور دبی با اقامت در این هتل می توانند به مراکز مهم شهر به آسانی دسترسی داشته باشند. در ضمن هتل حیات پالاس دبی با فرودگاه بین المللی دبی پیاده 10 دقیقه فاصله دارد.

امکانات هتل حیات پالاس دبی

هتل حیات پالاس دبی دارای 210 اتاق می باشد. اتاق های هتل همه لوکس بوده و از امکاناتی از قبیل مبلمان نرم و راحت ، تخت خواب های بزرگ ، چای ساز ، وای فای و .... می باشد. گردشگران تور دبی می توانند در سالن بدنسازی هتل حیات پالاس به ورزش بپردازند. این هتل شامل دو رستوران و کافی شاپ می باشد که توریست های تور دبی می توانند انواع غذاهای مختلف را تجربه و سرو کنند. از دیگر امکانات رفاهی هتل می توان به استخر روباز ، ماساژ ، امکانات جلسه و ضیافت ، لباسشویی و خشکشویی ، دستگاه خود پرداز و .... اشاره کرد.

جهت رزرو و خرید تور دبی و اطمینان حاصل کردناز بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

هتل رز ریحان دبی

هتل رز ریحان دارای 333 متر ارتفاع می باشد و در یکی از معروف ترین خیابان های دبی قرار گرفته است. این هتل 4 ستاره دومین هتل بلند جهان به شمار می آید. هتل رز ریحان به دلیل نزدیکی به مراکز تجاری و تفریحی گردشگران تور دبی زیادی دراین هتل اقامت دارند.

امکانات هتل رز ریحان 

هتل رز ریحان 72 طبقه و در مجموع 462 اتاق دارد. اتاق های هتل لوکس و زیبا بوده و امکاناتی از قبیل مبلمان ، تلویزیون ، وای فای ، یخچال و ... می باشد. گردشگران تور دبی می توانند از استخر ، سونا ، اتاق ماساژ و جکوزی هتل استفاده نمایند. همچنین توریست های تور دبی در رستوران هتل رز ریحان می توانند لحظات به یاد ماندنی و خاطره انگیزی را تجربه کنند و از غذاهای رستوران هتل لذت ببرند. 

دیگر امکانات و خدمات هتل رز ریحان

مرکز تجاری ، خشکشویی ، صرافی ، خدمات نگهداری از کودک و....

جهت رزرو و خرید تور دبی و اطمینان حاصل کردناز بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

 

 

 

هتل گلوریا دبی 

 g1.jpg

هتل گلوریا دبی یک هتل ۴ ستاره شیک و با امکانات مناسب با فضای باز و محوطه پارکینگ رایگان یکی از هتل های مجلل دبی می باشد. آپارتمان های بزرگ و بسیار زیبای آن دارای آشپزخانه مجهز و بالکن های آن با چشم اندازهای زیبا از سواحل جمیرا ساخته شده است و در اختیار گردشگران تور دبی قرار گرفته است . 

g2.jpg

g7.jpg

مبلمان شیک و راحتی هتل گلوریا دبی، اتاق نشیمن جداگانه مجهز به تلویزیون صفحه تخت، میز غذا خوری مخصوص هر اتاق و دسترسی به اینترنت از امکانات اتاق های بزرگ هتل گلوریا دبی می باشد. گردشگران هتل گلوریا می توانند در استخر روباز بزرگ و آبگرم آن به استراحت پرداخته و یا از باشگاه تناسب اندام آن که دارای زمین بازی راکت هم هست دیدن کنند. یک استخر مخصوص کودکان و یک محوطه بازی هم در این هتل ساخته شده است تا گردشگران تور دبی بتوانند در این مدت سفر خوبی داشته باشند. 

g8.jpg

g3.jpg

g10.jpg

g6.jpg

بابت خرید و رزرو بیلیط تور دبی و جهت اطلاع از مناسب ترین قیمت ها با شماره 02141954 بخش فروش آژانس سالی گشت تماس حاصل فرمایید.

 

 

هتل آواری دبی 

av2.jpg

هتل چهار ستاره آواری دبی یکی از مجلل ترین و بهترین هتل های دبی می باشد . اتاقهای تمیز و مرتب و سرویس دهی عالی یکی از مزایای این هتل می باشد. بسیاری از مراکز تجاری و گردشگری شهر نیز در اطراف و نزدیکی این هتل مجلل قرار گرفته است . سرویس رفت و برگشت رایگان به پارک ساحلی الممزر ، فرودگاه و تعدادی از مراکز خرید مهم دبی از امکانات رفاهی هتل آواری دبی می باشد. این هتل از استاندارد های هتلداری و اصول بهداشتی نیز بهره برده و دارای رتبه ای ارزشمند در میان هتل های 4 ستاره دبی می باشد . کامل ترین خدمات به صورت شبانه روزی نیز در خدمت گردشگران تور دبی  قرار می گیرد.

av1.jpg

av3.jpg

av4.jpg

بابت خرید و رزرو بیلیط تور دبی و جهت اطلاع از مناسب ترین قیمت ها با شماره 02141954 بخش فروش آژانس سالی گشت تماس حاصل فرمایید.